Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych za pośrednictwem poczty e-mail jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 280, ul. Gorlicka 3;

02-130 Warszawa. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD), z którym mogą  się Państwo skontaktować w sprawach ochrony i przetwarzania swoich danych osobowych pisząc na adres e-mail: iod@dbfo-ochota.waw.pl. Administrator przetwarza dane osobowe w celach statutowych. Administrator informuje o przysługującym Państwu prawie: dostępu do przekazywanych danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia zakresu przetwarzania, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacja Pani/Pana osoby.

Treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod adresem: www.szkola280.pl

Niniejsza wiadomość może zawierać chronione prawem lub poufne informacje i została wysłana wyłącznie do wiadomości i użytku osób, do których została zaadresowana. Jeśli wiadomość została otrzymana przypadkowo zabrania się jej kopiowania lub rozsyłania do osób trzecich. W takim przypadku uprasza się o natychmiastowe zniszczenie wiadomości oraz poinformowanie nadawcy o zaistniałej sytuacji za pomocą wiadomości zwrotnej. Dziękujemy.

PRZEDŁUŻA SIĘ TERMIN SKŁADANIA OFERT do 05.06.2023 do godz. 11.00

ZAPYTANIE PRACE BUDOWLANE