Podręczniki 2023/2024

ZESTAW PODRĘCZNIKÓW  NA  ROK  SZKOLNY 2023/24

WAŻNA INFORMACJA!

Ustawa o systemie oświaty przewiduje bezpłatne podręczniki i wybrane materiały ćwiczeniowe do wszystkich przedmiotów obowiązkowych w klasach I-VIII.  Zaopatrzenie dzieci w podręczniki  będzie zadaniem szkoły.

Rodzice kupują we własnym zakresie tylko:

• podręczniki  z ćwiczeniami  do religii dla uczniów klas I-VIII,

RELIGIA- podręczniki na rok szkolny 2023/24  /zmiana dla IV i VIII klasy/

KLASA I     „W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego” + ćwiczenia,  ks.  R.  Szewczyk, Wydawnictwo  Katechetyczne, Warszawa.

KLASA II    „ To jest mój Syn umiłowany” cz.1, cz.2 , A. Frączak,  ks.  R. Szewczyk,   Wydawnictwo Katechetyczne,  Warszawa 2021.

KLASA III    „Kto spożywa moje Ciało, ma życie”,  Domownik,  A. Frączak,  ks.  R. Szewczyk,  Wydawnictwo  Katechetyczne, Warszawa.

KLASA  IV  „Trwajcie w miłości mojej”   ks.  Robert Rafał Szewczyk,  Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa.

KLASA V  „Bóg nas szuka”,   ks. Mariusz Czyżewski, Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa.

KLASA VI  „Jezus nas zbawia”,  ks. Mariusz Czyżewski, Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa .

KLASA VII  „Kościół wskazuje nam drogę”,  ks. Mariusz Czyżewski, Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa.

Klasa VIII  „Duch Święty nas uświęca”,  ks. Michał Polny, Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa.