Szanowni Państwo, informujemy, że ruszają zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2017/2018. Kartę zapisu można pobrać ze strony internetowej szkoły (z załącznika poniżej) lub z zakładki:  dla uczniów-> świetlica -> dokumenty świetlicy. Wydrukowane karty dostępne są również w sekretariacie oraz w sali gier. Wypełnioną kartę należy oddać do sekretariatu, sali nr 7 bądź do wychowawcy świetlicy do dnia 23.06.2017 r. Każde dziecko musi być zapisane na oddzielnej karcie.

Bardzo prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi zapisami karty, z regulaminem i procedurami świetlicy oraz o wypełnienie karty zapisu  we wszystkich wymaganych polach, gdyż jest to niezbędne do dalszego postępowania zapisowego.

Przypominamy też o konieczności złożenia nowych upoważnień do obioru dziecka ze świetlicy oraz nowych oświadczeń o samodzielnych wyjściach, na kolejny rok szkolny, gdyż złożone w tym roku upoważnienia i oświadczenia tracą ważność z dniem 23.06.2017 r.

Serdecznie zapraszamy, wychowawcy świetlicy.

.

.

Dokumenty do pobrania:

Karta zapisu do świetlicy

upoważnienie stałe

upoważnienie okazjonalne

oświadczenie stałe

oświadczenie okazjonalne

upoważnienie stałe – osoba niepełnoletnia 

upoważnienie okazjonalne – osoba niepełnoletnia

 

Kategoria: Aktualności, Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content