XVIII finał Szlachetnej Paczki

w

Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 280

 

Początek grudnia to prawdziwie magiczny czas, ludzie mobilizują się by pomóc potrzebującym. Tysiące rodzin otrzymują pomoc i nadzieję na lepszą przyszłość. Darczyńcy dostarczają paczki do magazynów , a wolontariusze wiozą je do potrzebujących. Uczestnicy finału ozdabiają paczki i przygotowują życzenia świąteczne. Te dni są szczególnie uroczyste i emocjonujące. Niejednej osobie kręci się łza w oku ze wzruszenia.

Dziękujemy

 Pani Dyrektor, Darczyńcom, Wolontariuszom, Uczniom – Wolontariuszom z SP 280, Nauczycielom, Rodzicom, Pracownikom  SP 280.

 

Kategoria: Aktualności, Wolontariat

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie