XVII Rodzinny Piknik Integracyjny – spotkajmy się na Szczęśliwicach!

W sobotę 14 września w godz. od 11.00 do 17.00 w parku Szczęśliwickim już po raz siedemnasty odbędzie się „Rodzinny Piknik Integracyjny” i „XI Targi Organizacji Pozarządowych”. To znakomita okazja do zabawy, nawiązania kontaktów i współpracy pomiędzy przedstawicielami różnych instytucji, placówek, fundacji i stowarzyszeń działających na terenie Ochoty. Oprócz ciepłych sąsiedzkich uśmiechów można będzie tu także wymienić się informacjami, podzielić zasobami, pomysłami i dobrem.

Podczas sobotniego pikniku w parku Szczęśliwickim zaprezentuje swoją działalność blisko 50 podmiotów, w tym konsorcjum organizacji pozarządowych „Razem z Ochotą II”  budujące Lokalny System Wsparcia dla dzieci w wieku 6-18 lat oraz ich rodzin. Po raz pierwszy park zostanie podzielony na wzajemnie przenikające się strefy: edukacji i zabawy, sportu, zdrowia i ekologii, kultury i sztuki oraz strefę seniora. Na plenerowej scenie odbędą się występy artystyczne, warsztaty perkusyjne, pokazy sztuk walki, zumby i tańca indyjskiego.

Przewidujemy wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi, seniorów i młodzieży. Na terenie parku odbędzie się gra terenowa i Ochockie Igrzyska Rodzinne. Maluchy zapraszamy do zabawy na dmuchańcach, a dorosłych do odwiedzenia miasteczka zdrowia i skorzystania z porad specjalistów.

W naszej kawiarence będzie można skosztować pysznej kawy. Może przyjdziesz do parku z własnym kubkiem? Bądź EKO. My będziemyJ

 

ZAPRASZAMY! Sobota, 14 września od godz. 11.00.

Tego dnia bądźmy wszyscy RAZEM i z OCHOTĄ.

Wspólnie zadbajmy o nasz park Szczęśliwicki.

 

 

Wstęp wolny!

Zaprasza Burmistrz Dzielnicy Ochota – Katarzyna Łęgiewicz.

http://www.urzadochota.waw.pl/

https://www.facebook.com/dzielnicaOchota/

https://www.instagram.com/ochotadzielnicam.st.warszawy/?hl=pl

 

 

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content