W dniu 12.02.2019 w Domu Kultury Kadr w Warszawie odbył się XIII Mazowiecki konkurs kolęd i pastorałek. Naszą szkołę reprezentowały  Barbara Lang z klasy 2b oraz   Małgorzata Piórkowska z klasy 3a. Solistki przygotowywały się pod kierunkiem   p.Natalii Sydorczuk.
Jury przyjęło występ naszych artystek  z dużym entuzjazmem. Dziewczynki otrzymały na pamiątkę upominki.
Gratulujemy wspaniałego występu oraz życzymy dalszych sukcesów !
 XIII Mazowiecki konkurs kolęd i pastorałek XIII Mazowiecki konkurs kolęd i pastorałek XIII Mazowiecki konkurs kolęd i pastorałek XIII Mazowiecki konkurs kolęd i pastorałek XIII Mazowiecki konkurs kolęd i pastorałek
Kategoria: Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content