25.09.2019 roku odbyła się wycieczka do MDK na warsztaty „Fluidacje”. O godzinie 8 spotkaliśmy się z w sali 210 z panią Irminą Gołaszewską. Najpierw ocenialiśmy swoje zachowanie i naukę, potem wsypywaliśmy makaron do słoika, który jest nagrodą za naszą całotygodniową pracę. Później przebrani i ustawieni w pary wyruszyliśmy do Domu Kultury. Jechaliśmy autobusem, byliśmy bardzo grzeczni – za co pochwaliła nas nasza Pani. Gdy już dotarliśmy na miejsce czekała na nas Pani prowadząca. Zaprowadziła nas do sali w której odbywały się warsztaty. Nasze zadania na zajęciach to:

  1. Stworzenie czegoś z drutu kreatywnego.

  2. Rysowanie na kawałku plastiku.

  3. Wkładanie wszystkich naszych prac do pojemnika i zabawa kolorowymi płynami – z tego powstały fluidacje.

Wycieczka bardzo nam się podobała 🙂

autorka tekstu: Freshta Mahboobi

Wyjście do MDK Wyjście do MDK Wyjście do MDK Wyjście do MDK Wyjście do MDK Wyjście do MDK Wyjście do MDK Wyjście do MDK Wyjście do MDK Wyjście do MDK Wyjście do MDK

Wyjście do MDK Wyjście do MDKWyjście do MDK

Wyjście do MDKWyjście do MDKWyjście do MDKWyjście do MDKWyjście do MDKWyjście do MDKWyjście do MDKWyjście do MDKWyjście do MDKWyjście do MDK

Wyjście do MDK Wyjście do MDK Wyjście do MDK Wyjście do MDKWyjście do MDK Wyjście do MDK Wyjście do MDK Wyjście do MDK Wyjście do MDK Wyjście do MDKWyjście do MDK Wyjście do MDK Wyjście do MDK Wyjście do MDK

Kategoria: 4C

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content