Głosowanie na Polaka wszech czasów, w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę już trwa! Każdy uczeń może oddać jeden głos na wybraną przez siebie postać, spośród 10 wybitnych obywateli Polski. Głosowania odbywają się na godzinach wychowawczych pod nadzorem wychowawców klas. Już pod koniec października poznamy wyniki i dowiemy się, kogo uczniowie naszej szkoły uważają za najwybitniejszą postać w polskiej historii.

Oto lista Polaków, na których można oddać swój głos:
1. Jan Paweł II
2. Fryderyk Chopin
3. Józef Piłsudski
4. Lech Wałęsa
5. Maria Skłodowska-Curie
6. Mikołaj Kopernik
7. Irena Sendlerowa
8. Adam Mickiewicz
9. Janusz Korczak
10. Wisława Szymborska

Oddaj swój głos i zdecyduj kto ma zdobyć ten zaszczytny tytuł!

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content