Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa 280 z Oddziałami Integracyjnymi im.T.Chałubińskiego została  zakwalifikowana do udziału w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym  „Wspólnie mocniejsi – uczymy się przez integrację”.

Celem  projektu  edukacyjnego  „Wspólnie mocniejsi – uczymy się przez integrację” jest poprawienie relacji między uczniami w szkole oraz rozwijanie ich umiejętności i wiedzy w różnych dziedzinach poprzez wspólną integrację.

Zadania projektowe składają  się z pięciu zadań, które mają na celu rozwijanie różnych umiejętności i wiedzy uczniów. Każde zadanie ma określony termin wykonania oraz wymagania dotyczące sposobu prezentacji efektów pracy. Uczestnicy projektu mają obowiązek wykonania co najmniej trzech z pięciu zadań, aby otrzymać dyplom ukończenia projektu.

Koordynatorem projektu edukacyjnego  „Wspólnie mocniejsi – uczymy się przez integrację” SP 280 jest P.Natalia Sydorchuk ,nauczyciel współorganizujący kształcenie w klasie 4-C.  Uczestnikami  projektu są uczniowie klasy 4-C (wychowawczyni P.Kamila Krawczak). Projekt potrwa do  końca roku szkolnego 2023/2024.

Jestem przekonana, że wspólnie stworzymy inspirującą i owocną edukacyjną podróż.

Natalia Sydorchuk