Pragniemy poinformować, że klasa 4-C ukończyła Ogólnopolski Projekt Edukacyjny “Wspólnie Mocniejsi – Uczymy się przez integrację”. To niezwykła inicjatywa, która skupiała się na rozwijaniu różnorodnych umiejętności i tworzeniu silniejszych więzi między uczestnikami.

Celem projektu było zintegrowanie zespołu klasowego, rozwijanie pasji, kreatywności oraz promowanie nauki i wrażliwości na różnice między ludźmi. Projekt skupiał się na tematach takich jak ekologia, bajkowy świat, język, pomysłowość, matematyka, odkrywanie, integracja, plastyka oraz sporty. Uczestnicy  mieli możliwość rozwijania umiejętności i zainteresowań, odkrywania pasji oraz zdobywania wiedzy w ciekawy i interaktywny sposób.W czerwcu czekają nas podsumowania i prezenty.

Kamila Krawczak, Natalia Sydorchuk