Wolontariusze w szpitalu, to dobra energia.

14 stycznia 2020r. rozśpiewani wolontariusze z naszej szkoły, pod przewodnictwem p. Iwony Gołębiewskiej, wraz z opiekunami (p. Jolantą Błażewicz, p. Edytą Kucharską ) odwiedzili  Dziecięcy Szpital Kliniczny, przy ul. Żwirki i Wigury.

Wolontariusze zaśpiewali kilka świątecznych piosenek i pastorałek, a potem wszyscy razem (mali pacjenci, ich rodzice, pracownicy oraz goście) , odśpiewaliśmy kilka najbardziej znanych i lubianych kolęd.

Na koniec nawzajem wymieniliśmy się prezentami. Dzieci ze szkoły przyszpitalnej dostały materiały plastyczne oraz gry planszowe, a wolontariusze piękne podziękowania, oklaski i pochwały.

Akcja była bardzo udana, gdyż małym pacjentom sprawiliśmy radość, a my nauczyliśmy się pomagać innym, a nawet czerpać z tego przyjemność.

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content