11 maja o godzinie 12.00 w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie z zastępcą burmistrza dzielnicy Ochota, Panem Krzysztofem Krukiem. Uczestnikami spotkania, dla których czytał Pan burmistrz, była klasa IVa. Pan burmistrz przeczytał fragmenty książki „Jadwiga kontra Jagiełło” G. Bąkiewicz. Spotkanie okazało się być bardzo udanym, gdyż następnego dnia, biblioteka otrzymała podziękowania za rewelacyjną atmosferę, czynny udział dzieci w zajęciach oraz pochwałę zachowania uczniów.

Dziękujemy i czekamy na więcej takich miłych spotkań!

Władza czyta dzieciom Władza czyta dzieciom Władza czyta dzieciom Władza czyta dzieciom Władza czyta dzieciom Władza czyta dzieciom Władza czyta dzieciom Władza czyta dzieciom Władza czyta dzieciom Władza czyta dzieciom Władza czyta dzieciom Władza czyta dzieciom Władza czyta dzieciom Władza czyta dzieciom Władza czyta dzieciom

Kategoria: Wydarzenia w bibliotece

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content