Na przełomie maja i czerwca w świetlicy szkolnej zorganizowany został konkurs „Zaczarowany las”. Był to bardzo wyjątkowy konkurs. A dlaczego? Ponieważ zorganizowały go dzieci z 2c – Melania Bilska, Matylda Szostek i Bartosz Pamuła. Sami stworzyli regulamin, wymyślili całą ideę, wybrali zwycięzców i rozdali nagrody! Bardzo cieszymy się, że możemy wspierać takich pomysłowych i zaangażowanych uczniów 🙂

 

Wiosenny las – wyjątkowy konkurs świetlicowyWiosenny las – wyjątkowy konkurs świetlicowyWiosenny las – wyjątkowy konkurs świetlicowyWiosenny las – wyjątkowy konkurs świetlicowy

Wiosenny las – wyjątkowy konkurs świetlicowyWiosenny las – wyjątkowy konkurs świetlicowy Wiosenny las – wyjątkowy konkurs świetlicowy Wiosenny las – wyjątkowy konkurs świetlicowy Wiosenny las – wyjątkowy konkurs świetlicowyWiosenny las – wyjątkowy konkurs świetlicowy

Wiosenny las – wyjątkowy konkurs świetlicowy Wiosenny las – wyjątkowy konkurs świetlicowy Wiosenny las – wyjątkowy konkurs świetlicowy Wiosenny las – wyjątkowy konkurs świetlicowy

 

Kategoria: Bez kategorii, Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie