W  naszej świetlicy, w kwietniu odbył się konkurs międzyświetlicowy „Wierszyki łamiące języki”. Wzięło w nim udział aż 7 ochockich szkół! Uczestnicy, zaprezentowali bardzo trudne łamańce językowe i popisywali się interpretacjami recytowanych wierszy. Największą popularnością cieszył się wiersz „Baran” oraz „Czarna krowa w kropki bordo”. Zwyciężczynią okazała się być uczennica ze szkoły nr 175 Klara Antolak!Z naszej szkoły III miejsce zajął Szymon Kuligowski, a wyróżniona została Marta Khouri. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz tym, którzy odważyli się wziąć udział w tym arcytrudnym konkursie. Dziękujemy!

 

Wierszyki łamiące języki Wierszyki łamiące języki Wierszyki łamiące języki Wierszyki łamiące języki Wierszyki łamiące języki Wierszyki łamiące języki Wierszyki łamiące języki Wierszyki łamiące języki Wierszyki łamiące języki Wierszyki łamiące języki Wierszyki łamiące języki Wierszyki łamiące języki Wierszyki łamiące języki Wierszyki łamiące języki

Kategoria: Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content