Społeczność Szkoły Podstawowej nr 280 w Warszawie pragnie serdecznie podziękować panu Stanisławowi Kmiecikowi oraz pani Monice Woszczyńskiej-Kmiecik za przeprowadzenie warsztatów artystycznych z uczniami. Wyrażamy ogromną wdzięczność za podzielenie się swoją historią oraz pasją.

Państwo Kmiecik odwiedzili naszą szkołę z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Na spotkaniu uczniowie mieli możliwość zobaczenia w jaki sposób można malować inaczej niż za pomocą rąk. Byliśmy pełni podziwu obserwując szybkość oraz precyzję stawianych kresek. W tym samym czasie artysta prowadził dialog ze swoją żoną obfitujący w zabawne historie i ciekawe spostrzeżenia. Dzięki temu dowiedzieliśmy się nie tylko o samej pracy malarza, ale również o jego innych zainteresowaniach, których jest mnóstwo. Dyskusja w przyjaznej i sympatycznej atmosferze umożliwiła dzieciom zadawanie pytań. Na koniec uczniowie, nauczyciele oraz nasi wspaniali goście wspólnie pozowali do zdjęć. Sam artysta chętnie rozdawał autografy oraz przekazał pani dyrektor namalowaną pracę.

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content