W dniu 12.10.2020 był na Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego odbył się drugi etap biegów sztafetowych. Z naszej szkoły zakwalifikowały się dwie drużyny: dziewczęta i chłopcy z klas V-VI.
Jako pierwsze biegły dziewczęta na dystansie 7x 800 metrów. Ich wspaniały i zdumiewający bieg zakończył się zdobyciem złotego medalu i przejściem na etap Mazowiecki. W składzie biegły: Hanna Dusiewicz, Weronika Bliszczyk, Olga Gołąb, Aleksandra Kuczmar, Zosia Szymańczyk, Maja Nguyen i Anika Grużewska.
Chłopcy również ciężko walczyli, zdobywając szóste miejsce. Ich bieg był również pełen emocji i zaangażowania. Szkołę reprezentowali: Tomasz Bilbin, Kosma Chaber, Krupnik Kajetan,Mateusz Brański,Tobiasz Dum, Borys Zagórski, Bruno Brylant .
Bardzo gratulujemy wyników obydwu drużynom, podziwiamy ich pracę i zaangażowanie.
Za dziewczynki trzymamy kciuki na Igrzyskach Mazowieckich, które odbędą się w najbliższy poniedziałek w Siedlcach.

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Biuletyn Informacji Publicznej
Deklaracja dostępności
Raport o stanie zapewniania dostępności

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content