W październiku, w świetlicy szkolnej odbyła się akcja zdrowotna, podczas której dzieci degustowały samodzielnie przygotowane jesienne kanapki. Praca była bardzo twórcza i towarzyszyło jej dużo radości, zabawy, uśmiechu, ale także nauki o zdrowym odżywianiu i trybie życia. Poniżej mini galeria zdjęć z degustacji w klasie 1c, 1b i 1a. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję zajęć o zdrowiu!

 

W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli jesienne kanapki. W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli jesienne kanapki. W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli jesienne kanapki. W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli jesienne kanapki.

 

W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli jesienne kanapki.

 

W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli jesienne kanapki.

W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli jesienne kanapki.

W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli jesienne kanapki.

W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli jesienne kanapki.

W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli jesienne kanapki.

W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli jesienne kanapki.

W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli jesienne kanapki.

Kategoria: Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content