Początek września to koniec wakacji, ale początek roku szkolnego. Szkoła to takie miejsce, gdzie można zdobywać umiejętności, wiadomości, wiedzę, nawiązywać relacje koleżeńskie, rozwijać pasje i zainteresowania, realizować marzenia. Pani Dyrektor Agnieszka Lis, życzyła uczniom sukcesów, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci.  Ksiądz proboszcz motywował do nauki, a Pani Przewodnicząca Rady Rodziców Żaneta Gontarczyk zachęcała do sumiennej, wytężonej pracy. Uroczystość uświetnił występ chóru i wybranych uczniów. ŻYCZYMY WAM WSPANIAŁEGO ROKU SZKOLNEGO I SAMYCH SUKCESÓW!

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content