Piękny, wrześniowy poranek przywitał nowy rok szkolny. Szkoła to poranne wstawanie, obowiązki, ale przede wszystkim zdobywanie wiedzy, rozwijanie pasji, marzeń.  Samych sukcesów, nawiązywania relacji koleżeńskich, radości ze zdobywania wiedzy życzyła uczennicom i uczniom Pani Dyrektor Agnieszka Lis, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci.Przedstawiła także nową Panią Wicedyrektor Dorotę Szecówkę.  Ksiądz proboszcz motywował do nauki, a Pani Przewodnicząca Rady Rodziców Żaneta Gontarczyk zachęcała do sumiennej, wytężonej pracy. Po  wystąpieniach, uczniów rozbawiał wysportowany klaun. A więc WSPANIAŁEGO ROKU SZKOLNEGO 2016/2017.

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content