Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji

 

KLASA 1C

 

 

Od 3 do 7 października obchodziliśmy Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji.  W ramach tego tygodnia uczniowie  mogli dowiedzieć się czym jest dysleksja, jakie znane osoby miały dysleksję oraz wziąć udział w zajęciach sensorycznych. Uczniowie brali udział w zabawach i wykonywali ćwiczenia, które mają pozytywny wpływ na naukę czytania i pisania.

Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji

 

 

 

 

 

  KLASA 2B

Kategoria: Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content