W kwietniu i w maju w naszej świetlicy odbywał się turniej bierkowy. Uczniowie ze wszystkich klas 1-3 cierpliwie walczyli o tytuł mistrza.Mistrzami w poszczególnych klasach zostali:

1a TRAN DUY PHONG
1b August Szurowski
1c Weronika Krasniqi
2a Tymoteusz Filipek
2b Zuzanna Mardyła
2c Antoni Jaworski
2d Natalia Gierczak
3a Michalina Mazurek
3b Zbigniew Kuczmar

Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy!!!!

Sponsorem nagród dla naszych zwycięzców było Miasto Stołeczne Warszawa.

Klasa 1a przygotowała obraz– podziękowanie dla darczyńcy nagród w turnieju sportowym gry w bierki.

Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!! Turniej bierkowy zakończony!!!

 

 

Kategoria: Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Biuletyn Informacji Publicznej
Deklaracja dostępności
Raport o stanie zapewniania dostępności

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content