DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE!!!

Nasza szkoła przystąpiła do akcji zorganizowanej przez sklep Lidl „Szkoły pełne talentów”.

Gorąco zachęcamy Was do zakupów w LIDLU i przekazywania szkole Talenciaków!

Klient Lidla otrzyma Talenciaki od pracownika sklepu wraz z paragonem za zakupy za min. 50 złotych, wśród których tradycyjnie musi być conajmniej jedno warzywo lub owoc. W przypadku zakupów przy kasie samoobsługowej, Klient powinien odebrać Talenciaki u asystenta kas.

Są trzy drogi:

1. Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku.

2. Wejść na stronę: www.szkoly.lidl.pl i tam przepisać kod alfanumeryczny.

3. Przekazując Talenciaki fizycznie danej szkole do koordynatorów akcji lub wyznaczonych pudełek.

W naszej szkole Talenciaki przekazujemy Pani Alicji Salamońskiej, do gabinetu wuefistów przy hali gimnastycznej.

Stan Talenciaków, które zebrała szkoła można sprawdzać na bieżąco na na stronie internetowej: https://szkoly.lidl.pl

Szkoła będzie mogła je zamienić na sprzęt sportowy, elektroniczny lub pomoce dydaktyczne.

Prosimy o zaangażowanie w akcję! 🙂