Tegoroczne obchody „imienin książki” uświetniły liczne konkursy, zabawy, quizy i wystawy.

Były to: kolejna edycja konkursu na wykonaną własnoręcznie Książeczkę-bajeczkę, konkurs na hasło promujące czytanie książek, plakat reklamujący bibliotekę szkolną, konkurs na figurkę/ kukiełkę bohatera książki, konkurs poetycki na utwór wychwalający uroki czytania, konkurs fotograficzny – Selfie z Książką i do tego wystawy w czytelni Bardzo Starych Książek oraz Książek z Autografami Autorów. Uzupełnieniem były zabawy – Ile stron ma ta książka? , Odgadnij tytuł książki na podstawie rekwizytów, Prawda czy fałsz.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i wielką pomoc w organizacji Światowego Dnia Książki rodzicom naszych uczniów: Pani Ebing, Pani Domańskiej oraz Panu Bilbinowi. Dzieci świetnie się bawiły biorąc udział w naszych konkursach i quizach.

Święto było zauważone, docenione i ….zanotowano wyjątkowo wysoką liczbę wypożyczonych książek. Czytanie ma moc!

Zapraszamy do fotogalerii:

Święto książki 2017 Święto książki 2017 Święto książki 2017 Święto książki 2017 Święto książki 2017 Święto książki 2017 Święto książki 2017 Święto książki 2017 Święto książki 2017

Kategoria: Aktualności, Wydarzenia w bibliotece

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content