23. 04. 2018 roku w naszej szkole dobył się apel z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. Przedstawienie zaprezentowała klasa III b, części mówione przeplatane były piosenkami o przyrodzie, a całość skłaniała obecnych do refleksji nad przyrodą i jej losem. Uczniowie przypomnieli nam, że każdy z nas może dbać o nasze środowisko oraz zapobiegać jego zanieczyszczeniu poprzez własną postawę. Zwieńczeniem tego dnia był pokaz mody ekologicznej którego konferansjerami byli Zofia Kopecka z klasy III b i Gustaw Piotrowski z klasy II d, zaś stroje ekologiczne prezentowali przedstawiciele wszystkich klas młodszych (I-III). Uroczystości towarzyszyło hasło przewodnie „Na betonie kwiaty nie rosną!”.

 

Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content