„ MŁODSI SPRAWDZAJĄ , CZY STARSI TABLICZKĘ MNOŻENIA PAMIĘTAJĄ”

Przez cały tydzień uczniowie mogli przypominać sobie tabliczkę mnożenia.

W naszej szkole na drugim piętrze pojawiły przykłady działań, sposoby sprytnego mnożenia oraz zagadki i łamigłówki związane z tabliczką mnożenia.

W piątek 7.10.2022 r. na szkolnym korytarzu odbyły się egzaminy do których przystąpili uczniowie klas IV-VIII, natomiast młodsi uczniowie z tabliczką mnożenia mierzyli się w swoich klasach. Do zabawy przyłączyli się również nauczyciele. Dziewięciu egzaminatorów – uczniów klas VIII sprawdzało wiedzę „tabliczkową”dorosłych i swoich kolegów. Większość uczestników otrzymała tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, było mnóstwo energii i emocji. Uczestnicy i Egzaminatorzy spisali się na medal!

Tegoroczne Święto Tabliczki Mnożenia  już zakończone.

Wszystkim Ekspertom gratulujemy!!!

Nie zapominajmy jednak o doskonaleniu rachunku pamięciowego, bo za rok czekają na nas kolejne zmagania i liczymy na  powiększenie grona Ekspertów .