#SuperKoderzy to ogólnopolski program edukacyjny Fundacji Orange, którego kluczowym elementem jest nauka programowania. Adresowany jest do szkół podstawowych oraz uczniów w wieku 9-12 lat. W czasie trwania programu dzieci uczą się programowania, podstaw robotyki i poznają świat nowych technologii nie tylko na informatyce, ale również na lekcjach przyrody, historii, języka polskiego, muzyki, matematyki czy języków obcych.

I to właśnie do tego programu zakwalifikowała się nasza szkoła w roku szkolnym 2018/2019!!! Pękamy z dumy i radości, że nasze dzieciaki będą mogły wziąć udział w tym przedsięwzięciu!

Poniżej film, dzięki któremu zostaliśmy wyróżnieni spośród innych szkół w Polsce. (przepraszamy za jakość, ale tylko takiej wielkości film „mieści się” na naszej stronie internetowej)

LINK:

super koderzy (convert-video-online.com)

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content