Stypendia socjalne i zasiłek szkolny

Na stronie internetowej Biura edukacji opublikowane zostały uaktualnione druki wniosków o stypendia socjalne i zasiłek szkolny. Wnioski są umieszczone w zakładce / dla ucznia i rodzica/ pomoc socjalna dla ucznia/.

Proszę o zapoznanie się z instrukcją dołączoną do wniosków. Tegoroczne wnioski zawierają dodatkowo klauzulę informacyjną na podstawie RODO.

Wniosek powinien być wypełniony czytelnie i zawierać podpisy i daty.

Adresatem wniosku jest Zastępca Burmistrza dla Dzielnicy Ochota , Pan Grzegorz Wysocki, Warszawa ul. Grójecka 17.

Wnioski o przyznanie stypendium socjalnego , rodzice uczniów składają w szkole,

w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17 września 2018 roku.

Stypendia socjalne będą przyznawane na cały rok szkolny , czyli od września  2018 do czerwca 2019 roku.

W tym roku nie będzie składania oświadczeń na drugie półrocze roku szkolnego. Informacja o obowiązku zgłaszania przez wnioskodawcę ustania przyczyn, które stanowiły podstawę przyznania stypendium szkolnego zawarta jest w decyzji w ,,Pouczeniu”