W październiku realizowany był blok tematyczny Emocje złość i radość .

KLASA 1C

KLASA 2C

Dzieci przedstawiały swoje portrety w różnych nastrojach – wykonywały pracę plastyczną.
Uczestniczyły w zabawie z elementami dramy:  Uczucia – nauka rozpoznawania uczuć i emocji oraz dowiedziały się jak radzić sobie z własnym gniewem.  Poznały sposoby  rozwiązywania konfliktów bez przemocy.

KLASA 1B

Malowanie farbami za pomocą rąk (palcem), odbijanie dłoni pomalowanej farbą. Malowanie pozwala na rozluźnienie mięśni, w wyniku czego ruchy są płynne, powolne, szerokie i swobodne.

Staramy się zrozumieć emocje Staramy się zrozumieć emocje Staramy się zrozumieć emocje Staramy się zrozumieć emocje Staramy się zrozumieć emocje

Kategoria: Z życia świetlicy