9 października klasa II b brała udział w spotkaniu online z autorką książek dla dzieci Barbarą Gawryluk, organizowanym przez bibliotekę szkolną. Pani Barbara jest również dziennikarką i tłumaczką szwedzkiej literatury dziecięcej ( Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai) . Pisarka opowiadała dzieciom jak powstawały książki, jakie historie się z nimi łączą i jakie przygody przeżyła.

Spotkanie z Panią Barbarą Gawryluk- autorką książek dla dzieci Spotkanie z Panią Barbarą Gawryluk- autorką książek dla dzieci Spotkanie z Panią Barbarą Gawryluk- autorką książek dla dzieci Spotkanie z Panią Barbarą Gawryluk- autorką książek dla dzieci

 

Kategoria: Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content