Dnia 1 lutego w naszej szkolnej bibliotece odbyło się spotkanie piątych klas z popularną autorką literatury dziecięcej, panią Agnieszką Frączek.

Podczas tego spotkania poetka czytała fragmenty swoich książek i bawiła się z dziećmi słowami. Dało się zauważyć, że głównym motywem prezentacji była poprawność językowa. W interesujący sposób pani Agnieszka opowiedziała również jak powstaje książka.

Nie zabrakło pytań, na które autorka chętnie odpowiadała w sympatyczny i pełen humoru sposób.Spotkanie z Panią Agnieszką Frączek Spotkanie z Panią Agnieszką Frączek Spotkanie z Panią Agnieszką Frączek Spotkanie z Panią Agnieszką Frączek

Kategoria: Wydarzenia w bibliotece

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content