Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszej szkole. Tradycyjnie, jak co roku dzieci prezentują swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, składają przysięgę i uczestniczą w ceremonii pasowania piórem, po której już oficjalnie zostają przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły. Wydarzenie miało miejsce w naszej szkole dnia 17 października 2019r. Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów musiały wykazać się umiejętnościami śpiewu , recytacji, liczenia oraz udzielenie odpowiedzi na szereg bardzo ważnych pytań . Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Artyści po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami. Po części oficjalnej dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek oraz otrzymały pamiątkowe koszulki przygotowane przez Rodziców. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.

Życzymy wielu sukcesów w nauce !

Ślubowanie klas pierwszych

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content