W środę 29 marca mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole uczniów wraz z nauczycielami z trzech szkół w Walii: Cadoxton Primary School, Thornhill Primary School i Bishop of Llandaff oraz z Gimnazjum nr 49 w Warszawie. Wizyta ta związana była z realizacją międzynarodowego projektu Erazmus+.

Goście zapoznali się z funkcjonowaniem naszej szkoły, obserwowali lekcje oraz uczestniczyli w zajęciach sportowych i plastycznych. We wszystkich tych aktywnościach towarzyszyli im uczniowie naszej szkoły, wspierali, wyjaśniali i wspólnie się bawili.

Przez cały tydzień trwały różne spotkania w ramach projektu. Uczniowie spotykali się na warsztatach, wspólnie się bawili i tworzyli narzędzia do obserwacji lekcji. Mieli także okazję zwiedzić razem Centrum Nauki Kopernik, odwiedzić Gimnazjum nr 49 i brać udział w obserwacjach lekcji, a wszystko to w ramach realizacji celu międzynarodowego projektu Erasmus+ koncentrującego się na jakości nauczania i uczenia się przedmiotów ścisłych.

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content