Miło nam poinformować, że konkurs plastyczny „Barwy jesieni został rozstrzygnięty. Wpłynęło bardzo dużo przepięknych prac. Dlatego też, jury konkursu miało nie lada wyzwanie, aby dokonać oceny .

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy.

Zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach świetlicowych.

NAGRODY

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYRÓŻNIENIA

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYSTAWA PRAC

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni” Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni”

 

 

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Barwy jesieni”

 

 

A oto zwycięzcy:

Kategoria wiekowa : klasy I

1 miejsce: 

Łucja Olczak 1a,   Olga Połcik 1b,   Alicja Adamska 1a

2 miejsce:

Hania Modrzejewska Pietras 1b,    Kornelia Pucek 1a,    Martyna Węgorkiewicz  1a

3 miejsce:

Daniel Kubiak 1a,      Helena Błesznowska 1b,    Matylda Stocka 1a

WYRÓŻNIENIA:

Marta Olszewska 1c, Staś Świerkot 1c, Szymon Ziętek 1b, Natalia Kurzępa- Rogolewska 1b, Tran dai Nghia 1b, Hania Van de Voorde 1a

Kategoria wiekowa: klasy 2

1 miejsce:

Hania Górko 2c,    Barbara Karpińska 2d

2 miejsce:

Julia Olczak 2b

3 miejsce:

Jan Marjański 2a

WYRÓŻNIENIA:

Zosia Kuligowska 2b,  Zuzia Mordyła 2b,  Wiktoria R. 2b, Laura Skowrońska 2a, Marysia Płońska 2a, Karolina Dyszlewska 2a, Antonina Stach- Benoit 2b, Zuzanna Kotkiewicz 2b

 

Kategoria wiekowa: klasy 3 i 4.

1 miejsce:

Wiktor Pytka 3c

2 miejsce:

Wiktoria Ziętek 3c

3 miejsce:

Joanna Pamięta 3c

WYRÓŻNIENIA:

Lena Bylica 3c, Szymon Olechowski 4a, Artur Olechowski 4a

Kategoria: Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content