W TYM ROKU NASZA SZKOŁA PO RAZ DRUGI UCZESTNICZY W KAMPANII „ROWEROWY MAJ”

Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce skierowana do uczniów i nauczycieli promująca zdrowy tryb życia oraz zrównoważoną mobilność i popularyzującą rower, jako środek transportu.
Jej inicjatorem jest miasto Gdańsk, które realizuje ją po raz 6.
W Warszawie Rowerowy Maj odbędzie się już po raz 4.

Zabawa trwa miesiąc (od 6– 31 maja). Zasady kampanii są bardzo proste. Każdy uczeń, który przyjedzie do szkoły w maju na rowerze (liczą się inne środki transportu na kółkach, ale bez silnika, np. deskorolka, hulajnoga, wrotki lub rolki) otrzymuje dwie naklejki. Jedną z nich przykleja do swojego rowerowego dzienniczka, a drugą na klasowy plakat Rowerowego Maja. Gwarantuje to dobrą zabawę i zdrową rywalizację, a na zakończenie kampanii nagrody dla uczniów i dla klas.

Najlepsze klasy, w każdej ze szkół – otrzymają grupowe wejściówki na obiekty sportowe i do instytucji kultury, ufundowane przez partnerów Kampanii, a najlepsi uczniowie oraz uczennice nagrody niespodzianki – akcesoria rowerowe.

 

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w kampanii???

Do 30.04.2019 r. (OSTATECZNY TERMIN) należy podpisać zgodę na udział dziecka w kampanii kto tego jeszcze nie zrobił i przekazać wychowawcy klasy.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.rowerowymaj.eu

 

 

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content