W roku 2022-2023 nasza Szkoła brała udział w ogólnopolskim programie wspierającym integrację dzieci i młodzieży z doświadczeniem migracji i uchodźstwa  „Razem w klasie”. Program realizowany był przez Fundację „Razem w klasie „.
Nauczyciele , biorący udział w programie w ciągu roku  brali udział w webinariach  i kursach online skierowanych do edukatorów i edukatorek pracujących w środowiskach wielokulturowych, którzy
na co dzień mieli wsparcie indywidualne poprzez warsztaty i konsultacje z doświadczonymi trenerami i trenerkami wielokulturowymi.
Nasza szkoła otrzymała kompleksowy pakiet bezpłatnych materiałów edukacyjnych o integracji, o tym, jak radzić sobie ze stresem, o zabawie w edukacji i barierze językowej oraz propozycje aktywności dla całej klasy z wykorzystaniem dołączonych pomocy dydaktycznych, m.in.: piłeczek sensorycznych, kart uważności, wielkoformatowych kolorowanek i wielu innych.
W projekcie brali udział: P.Aneta Mrozek, P.Natalia Sydorchuk, P.Monika Rudzka, P.Ania Sobczuk.