Przedstawienie „Mruga, mruga gwiazdka nam” w Domu Pomocy Społecznej „Chemik”
 Okres świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, pełen radości, miłości i pokoju. W tej świątecznej atmosferze uczniowie Szkoły Podstawowej nr 280 udali się z kolejną wizytą do Domu Pomocy Społecznej „Chemik” z przedstawieniem „Mruga, mruga gwiazdka nam.” 

Tym razem wzięło udział w przedstawieniu 27 osób z klas: 1-C,2-A,2-B,4-A,4-C,5-B.(Reżyser-p. Natalia Sydorchuk. )

Młodzi aktorzy z pełnym zaangażowaniem, przedstawili zwyczaje i tradycje świat Bożego Narodzenia . Nie zabrakło również żywiołowych kolędników, przebranych w barwne stroje.

Całość przedstawienia przeplatana była kolędami, tańcem, graniem na muzycznych instrumentach, tworzącymi ten niepowtarzalny klimat radości i refleksji.  Także świąteczna atmosfera zachęciła wszystkich widzów do aktywnego udziału poprzez wspólne kolędowanie.
Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content