Uczniowie klasy 7c wraz z panią Sylwią Reszką chodzą na spotkania do okolicznych przedszkoli.

Czytają bajki swoim młodszym kolegom, opowiadają o szkole. Dzięki temu przedszkolaki mają szansę dowiedzieć się, czego mogą się spodziewać po przekroczeniu progu szkolnego. Zawsze zadają mnóstwo ciekawych i wnikliwych pytań. Starsi uczniowie starają się na wszystkie pytania udzielić szczerej odpowiedzi oraz rozwiać wszelkie wątpliwości.

W ciągu ostatnich tygodni odbył się również cykl spotkań z przedszkolakami w SP 280. Wychowawczynie klas 1-3 zaprosiły dzieciaki na pokazowe lekcje i oprowadzały przyszłych uczniów po naszej szkole. Dzieciom bardzo się podobało!

Zapraszamy na zbliżający się dzień otwarty (1 marca 2023 r.).

Wówczas będziemy mogli pokazać jeszcze pełniej naszą szkołę i zaprosić do udziału w zorganizowanych zabawach. 🙂