PROJEKT „ŻUBRY Z KLASĄ”

Uczniowie kl. 6A wraz z wychowawcą Panią Anną Hurkała wzięli udział w warsztatach o charakterze terenowym ze specjalistami w dziedzinie przyrodniczej. Podczas zajęć młodzież bliżej poznała gatunki jakimi są żubr, jeleń, żubroń, dziki i wilki. Poruszane były m.in. kwestie biologii największego europejskiego ssaka, jego historii, ochrony gatunku. W trakcie warsztatów odbyło się wejście do Rezerwatu Pokazowego Żubrów w Białowieskim Parku Narodowym.

Młodzież przy pomocy różnych środków przekazu (np. fotografia, reportaż, przedstawienie, formy plastyczne) nauczyła się przekazywać konkretne treści nt. wybranego zagadnienia dotyczącego żubra promując jego wśród społeczności szkolnej.

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content