W ramach Projektu Prozdrowotnego realizowaliśmy w świetlicy temat: „Wpływ hałasu na nasze zdrowie.” Uczniowie poszczególnych klas 1-3 wykonali plakaty na temat źródeł hałasu w życiu codziennym . Na korytarzu szkolnym pojawiła się wystawa prac.

Uczniowie  z klasy 1b wykonali plakat na temat negatywnego wpływu hałasu na zdrowie człowieka.

W ramach Projektu Prozdrowotnego uczniowie klasy 3c realizowali zadanie – plakat na temat : „Źródła hałasu w życiu codziennym.” Oglądaliśmy filmy edukacyjne o wpływie hałasu na nasze zdrowie i rozmawialiśmy co możemy zrobić żeby ograniczyć hałas w szkole i naszej klasie.

O tym, że hałas jest szkodliwy dla zdrowia wiadomo od dawna. Co można zrobić by go zmniejszać lub unikać i chronić słuch? Nad tym zastanawiali się uczniowie klasy II C a swoje pomysły umieścili na wspólnie wykonanym plakacie.

W szkolnej świetlicy realizujemy Projekt Prozdrowotny. W styczniu, w klasie 1a rozmawialiśmy o hałasie, jego źródłach, wpływie na nasze zdrowie. Zastanawialiśmy się jak sobie pomóc gdy go doświadczamy. Jednym z pomysłów był hałasomierz, o to jak go wykonaliśmy.

Kategoria: Z życia świetlicy