W ramach realizowanego w listopadzie świetlicowego projektu pt. „Poznajemy regiony Polski” Świetliczaki zgłębiały wiedzę o naszych pięknych regionach, np. Warmii i Mazurach, Pomorzu czy Lubelszczyźnie. Uczniowie oglądali  prezentacje multimedialne, poznawali historię regionów, zwyczaje ludowe, kuchnie regionalne a także przepiękne stroje . Mieli również okazję oglądać tańce regionalne, którym towarzyszyła muzyka  grana przez zespoły folklorystyczne. Poznawali legendy, a na koniec wykonywali plakat przedstawiający symbole danego regionu.

 

Projekt „Poznajemy regiony Polski”Projekt „Poznajemy regiony Polski”Projekt „Poznajemy regiony Polski” Projekt „Poznajemy regiony Polski” Projekt „Poznajemy regiony Polski” Projekt „Poznajemy regiony Polski” Projekt „Poznajemy regiony Polski” Projekt „Poznajemy regiony Polski”

Kategoria: Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content