W świetlicy cyklicznie odbywają się zajęcia, dzięki którym uczniowie mogą poznać rozmaite zawody. Tym razem dzieci zaznajomiły się z zawodem aktora oraz jego różnymi formami.

Uczniowie klasy II C wykonały papierowe pacynki i wykonały spontaniczne przedstawienia. Towarzyszyło temu wiele radości a dzieci wykazały się kreatywnością.
Do klasy II C została także zaproszona aktorka, pani Angelika Olszewska. Przeprowadziła z dziećmi warsztaty teatralne oraz opowiadała ciekawostki związane z zawodem aktora.

Uczniowie z klasy 1c na zajęciach świetlicowych poznali zawód aktora. Zadaniem dzieci było przygotowanie pacynki z bajki „Czerwony Kapturek” oraz odegranie scenek z tej bajki. Uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z tym trudnym zadaniem.

Kategoria: Z życia świetlicy