Wiosna to czas, kiedy przyroda budzi się do życia po długim, zimowym śnie. Jak co roku uczniowie naszej szkoły spotkali się 21 marca, by pożegnać zimę, a powitać wiosnę? Organizatorami radosnego spotkania był Mały Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami. Tego dnia każde dziecko miało strój z przygotowanym wcześniej elementem symbolizującym wiosnę.

Dzieci z klas pierwszych w czasie lekcji odpowiedziały na wcześniej przygotowane dla nich wiosenne zagadki. Odpowiedzi umieściły w plastycznej formie na wykonanych przez nie plakatach zdobiących szkolny korytarz. Drugoklasiści zaprezentowali zgromadzonym ułożone przez siebie wiosenne rymowanki, a uczniowie z klas trzecich odczytali swoje opowiadania związane z nadchodzącą porą roku. Wszyscy dobrze się bawili.

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content