Wyrazem naszej pamięci o tych, którzy odeszli, są zadbane groby i płonące znicze. Niestety jest bardzo dużo mogił opuszczonych, bezimiennych i zaniedbanych, na których nie ma już  komu położyć kwiatów czy zapalić lampki.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pragną podziękować uczniom, rodzicom i nauczycielom naszej szkoły zaangażowanym w zbiórkę zniczy. W przeciągu trzech dni udało nam się zebrać 188 zniczy, gdzie w zeszłym roku z całej dzielnicy było zebranych ponad 200. Zebrane znicze zostaną zapalone na Cmentarzu w Palmirach.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do zbiórki.

Opiekunowie SU

Anna Hurkała, Ewa Szuszkiewicz-Gąś

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content