Tym razem filharmonicy warszawscy przedstawili uczniom utwory z bogatej skarbnicy współczesnej piosenki amerykańskiej, które przetrwały próbę czasu i cieszą się niesłabnącą popularnością, określane mianem evergreen. Słuchaliśmy piosenek z musicali, filmów, przeboje największych gwiazd muzyki rozrywkowej, wykonane jednak przez dwójkę śpiewaków klasycznych – mezzosopran i tenor. Artyści prezentowali się zarówno w utworach solowych jak i słynnych piosenkarskich duetach.

Odbyliśmy daleką i pełną przygód wyprawę aż za Ocean. Muzyki „ szukaliśmy” na bezkresnej prerii, wśród drapaczy chmur i w zgiełku wielkich miast, ale przede wszystkim w krainie baśni.

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie