Połączonymi siłami świetlicy i biblioteki szkolnej, zorganizowane zostały coroczne Plenery Czytelnicze. Na boisku szkolnym, o godzinie 14:30, wszystkie grupy świetlicowe wspólnie czytały ze swoimi wychowawcami. Każda grupa wybrała ulubioną książkę i pogrążyła się w lekturze. Poniżej galeria zdjęć.

Plenery czytelnicze – edycja III Plenery czytelnicze – edycja III Plenery czytelnicze – edycja III Plenery czytelnicze – edycja III Plenery czytelnicze – edycja III Plenery czytelnicze – edycja III Plenery czytelnicze – edycja III Plenery czytelnicze – edycja III Plenery czytelnicze – edycja III Plenery czytelnicze – edycja III Plenery czytelnicze – edycja III Plenery czytelnicze – edycja III Plenery czytelnicze – edycja III

Kategoria: Wydarzenia w bibliotece, Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content