W dniu 21.06 w sali nr 1 odbył się pokaz ekspertów z świetlicowego koła Mały Chemik. Szalone eksperymenty zagościły w szkole: znikały zapisy, ciecze zmieniały barwy, zdziwieniu nie było końca. Młodym naukowcom gratulujemy zdobytej wiedzy i podziwiamy Panią Agnieszkę Siniarską za mentorowanie tak zacnej grupie.

Pamiętaj chemiku młody… czyli pokaz koła chemicznego Pamiętaj chemiku młody… czyli pokaz koła chemicznego Pamiętaj chemiku młody… czyli pokaz koła chemicznego Pamiętaj chemiku młody… czyli pokaz koła chemicznego Pamiętaj chemiku młody… czyli pokaz koła chemicznego Pamiętaj chemiku młody… czyli pokaz koła chemicznego Pamiętaj chemiku młody… czyli pokaz koła chemicznego Pamiętaj chemiku młody… czyli pokaz koła chemicznego Pamiętaj chemiku młody… czyli pokaz koła chemicznego Pamiętaj chemiku młody… czyli pokaz koła chemicznego Pamiętaj chemiku młody… czyli pokaz koła chemicznego Pamiętaj chemiku młody… czyli pokaz koła chemicznego

Kategoria: Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content