Osiągnięcia pozaszkolne 2018/2019

OSIĄGNIĘCIA W  KONKURSACH KLAS 4-8

XXIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę”

Grzegorz Todryk – laureat

 

ALFIK MATEMATYCZNY

wyniki bdb

 

PATRYK GRABOWSKI       klasa 5B

PAULA BAGIŃSKA         klasa 5B

WOJCIECH LEOSZKIEWICZ    klasa 5B

MAJA WASIAK            klasa 5B

JULIAN WAL             klasa 6d

KACPER CYBUL           klasa 7A

TYMOTEUSZ BUTRYM        klasa 8a

 

KANGUR MATEMATYCZNY

 

wyniki bdb

PATRYK GRABOWSKI       klasa 5B

Kasznicki Tymoteusz    klasa 5b

ALBUS MATEMATYCZNY

laureaci

Patryk Grabowski 5b

Przemysław Mirek 6a

wyniki bdb

Paula Bagińska 5b

Kacper Cybul 7a

Zofia Tarłowska 7a

 

 

 

Alfik humanistyczny

wyniki bdb

Szymon Kamiński kl.4   -bdb

Paula Bagińska 5

Wiktoria Olczak 5

Maja Wasiak  5

Kacper Jelicz 5  –  db

 

Omnibus humanistyczny

Tygodniowy pobyt na obozie wypoczynkowo- naukowym  – Paula Bagińska 5b

 

Wyniki bdb

  1. Maciej Tarłowski kl.4
  2. Karol Zhang kl.4d
  3. Wiktoria Olczak 5
  4. Barbara Klepacka 5b
  5. Zofia Tarłowska 7a
  6. Kacper Cybul 7a

Wyniki db

  1. Szymon Kamiński 4
  2. Blanka Sut 5d
  3. Anna Jurkiewicz 5
  4. Zarina Gowin-Bączek 5a
  5. Tymoteusz Kasznicki 5
  6. Krzysztof Piasecki 6a
  7. Krzysztof Kuligowski 6a

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna OLIMPUS

laureaci

Barbara Klepacka

Marcel Kasprzykowski

Paula Bagińska

Hanna Wojciechowska

Blanka Sut

 

KONKURSY SPORTOWE

III miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w mini piłce ręcznej chłopców

  1. Aleksander Bień 7b
  2. Jędrek Szczepański 7b
  3. Maksymilian Jakubowski 6a
  4. Julian Szymańczyk 6a
  5. Aleksander Samsonow 6a
  6. Mikołaj Bliszczyk 6b
  7. Maksym Faliszewski 6b
  8. Adam Gocławski 6c
  9. Bartosz Jakóbowski 5b
  10. Wojtek Leoszkiewicz 5b
  11. Wiktor Król 5a
  12. Aleksander Kościecha 5a

Wolontariat

  1.  Jakub Rek 8a
    2.  Amelia Jakubowska 8a
    3.  Amelia Broniarek 8a
    4.  Jeremiasz Małaszyński 8a
    5.  Gabriela Toruńska 8b
    6.  Maciej Leoszkiewicz 8b
    7.  Kinga Hanak 8d
    8.  Joanna Pucha 8d
    9.  Aleksander Rutkowski 8d
    10. Maja Urbańska 7a
    11. Zofia Tarłowska 7a
    12. Wiktoria Gontarczyk 7a
    13. Kacper Cybyl 7a
    14. Anna Jaszczuk 7a
    15. Dominika Marek 6a
    16. Szymon Kuligowski 4c

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta

 

Stachowiak Jagoda (6D) – wynik bdb

Tarłowska Zofia (7A) – wynik bdb

Butrym Ignacy (4A) – wynik bdb

WYRÓŻNIENIA:

Ciszewska Amelia (5B)

Wojciechowska Hanna (6A)

Hurkała Aleksandra (8B)

Turek Lena (4A)

Hejduk Kajetan (4C)

Kołodziej Gabriela (4D)

Szczyciński Igor (4A)

 

Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

(II miejsce)

Szemraj Jan (5C) – nagroda

Tarłowska Zofia (7A) – nagroda

(III miejsce)

Cybul Kacper (7A) – wyróżnienie

Gowin-Bączek Zarina (5A) – wyróżnienie

Kasprzykowski Marcel (5A) – wyróżnienie

 

Ogólnopolska Olimpiada Biologicznej „Olimpus”

 

Bagińska Paula (5B) – laureat

Jurkiewicz Anna (5A) – laureat

Kasprzykowski Marcel (5A) – laureat

Olczak Wiktoria (5B) – laureat

Ogólnopolski Konkurs Biologiczny „Galileo”

Kasprzykowski Marcel (5A) – laureat

Bagińska Paula (5B) – laureat

Olczak Wiktoria (5B) – laureat

Gowin-Bączek Zarina (5A) – laureat

Zhang Karol (4D) – laureat

WYRÓŻNIENIA:

Szemraj Jan (5C)

Dziuba Bartosz (5A)

Adaszek Iga (5C)

Kościecha Aleksander (5A)

Woelke Stanisław (4B)

Klepacka Barbara (5B)

Wasiak-Libiszowski Antoni (6D)

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Geo-Planeta Plus”

Hurkała Aleksandra – laureat krajowy 3 miejsce

Górny Jan – wynik bdb

WYRÓŻNIENIA:

Tarłowska Zofia (7A)

Bagińska Paula (5B)

Grochala Oskar (5D)

Wasiak-Libiszowski Antoni (6D)

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Geo-Planeta”

Piaseczna Julia – wynik bdb

Mirek Przemysław – wynik bdb

WYRÓŻNIENIA:

Tarłowska Zofia (7A)

Cybul Kacper (7A)

Kwaśny Szymon (6D)

Bagińska Paula (5B)

 

Ogólnopolski Konkurs „Albus”

Biologia – laureaci:

Amelia Ciszewska (5 B)

Wiktoria Olczak (5 B)

Jeremi Smulski (5 B)

 

Przyroda – laureaci:

Karol Zhang (4 D) III miejsce Dyplom laureata, Maciej Tarłowski (4 C)

Stanisław Woelke (4 B)

Konrad Pajewski (6 A)

 

 

Biologia – wyróżnienia:

Paula Bagińska (5 B)

Tymoteusz Kasznicki (5 B)

 

Fizyka – wyróżnienia:

Zofia Tarłowska (7 a)

Tymoteusz Butrym (8 A)

 Geografia – wyróżnienia:

Amelia Ciszewska (5 B)

Jeremi Smulski (5 B)

Wiktoria Olczak (5 B)

 

Przyroda – wyróżnienia:

Szymon Kuligowski (4 C)

Kajetan Hejduk (4 C)

Krzysztof Kuligowski (6 A)

Aleksander Samsonov (6A)

Jakub Goć (6 D)

 

 Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska – EKOTEST

 

Laureaci

Aleksandra Hurkała (8 B)

Ignacy Butrym (4 A)

Jagoda Stachowiak (6 D)

 

Konkurs kuratoryjny – etap szkolny, rejonowy BIOLOGIA

 

Jamioła Stanisław (8B)

Mordań Wojciech (8C)

Butrym Tymoteusz (8A)

 

Konkurs kuratoryjny – etap wojewódzki

Jamioła Stanisław (8B) – finalista

 

English Ace

Wynik bdb

Lidia Kostrubała 4d

Szymon Kamiński

Stanisław Woelke 4b

Zofia Kopecka 4b

Maja Wasiak 5b

Paula Bagińska 5b

Tymoteusz Kasznicki 5b

Antoni Tomaszewski 5b

Krzysztof Kuligowski 6a

Karol Kowalski 7a

Ryszard Ebing 7b

Tymoteusz Butrym 8a

Joanna Pucha 8d

Kacper Uściński 8a

Antoni Gołębiowski 8b

Łukasz Bartnik 8b

Adam Podskarbi 8a

Karol Zhang 4d

Zofia Błesznowska 4d

Aleksandra Kuczmar

Filip Jasik

Amelia Ciszewska 5b

Wiktoria Olczak 5b

Iga Adaszek 5c

Jan Gajewski 5b

Konrad Pajewski 6a

Hanna Wojciechowska 6a

Julia Kostrubała 7b

Zofia Tarłowska 7b

Gabriela Ziniuk 8b

Wojciech Babisz 8a

Wojciech Świercz 8a

Maksymilian Francuz 8a

Jakub Rek 8a

Marcelina Kacprzak 8a

KONKURSY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ALBUS

Laureaci

 

Zofia Kopecka 4b

Wiktoria Olczak 5b

Amelia Ciszewska 5b

Paula Bagińska 5b

Maja Wasiak 5b

Tymoteusz Kasznicki 5b

Maja Szostek 5c

Maria Bazylko-Grzybczak 5d

Patryk Grabowski 5b

Konrad Pajewski 6a

Krzysztof Kuligowski 6a

Krzysztof Piasecki 6a

Jędrzej Szczepański 7b

Karol Kowalski 7a

Aleksandra Buczek 7b

Gabriela Ziniuk 8b

 

KURATORYJNY KONKURS INFORMATYCZNY

Stanisław Wypychowski 8 d – Finalista

 

 

Ogólnopolski konkurs  CodeWeek 2018 Code for the Planet #Superkoderzy

 

Julia Korba 6d – I miejsce

Marta Kowalska 6 d – I miejsce

Paula Bagińska 5b – I miejsce

Tymoteusz Kasznicki  – I miejsce

Maja Wasiak 5b – – I miejsce

 

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH    KLAS  1-3

ALFIK MATEMATYCZNY

 

KUBA GOTKOWICZ    klasa 2 – wyniki bdb

ADAM KURZAWA           klasa 2b

AGATKA NGUYEN          klasa 2b

KRZYSZTOF STACHOWIAK   klasa 2b

 

Międzynarodowy KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

Wyróżnienia

Piotr Rodzoch kl 3d

Gotkowicz Jakub  kl 2c

Starczynowski Michał  kl 2

Ksel Filip kl 2b

Żaboklicki Mikołaj kl 2b

Kurzawa Adam kl 2b

Nguyen Agata kl 2b

 

Warszawska Olimpiada Matematyczna klas 3

 

Piotr Rodzoch – I miejsce

Franciszek Korneć – I miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta”

 

Mróz Patrycja (3A) – wyróżnienie

 

Alfik humanistyczny

 

Klasy 2 – wynik bdb

Adam Błachowski

Agatka Nguyen

Adam Kurzawa

Maciej Sobieszek

Karol Zadrąg

Konrad Lao

Krzysztof Stachowiak

Hanna Adaszek

 

Klasy 3 – wynik bdb

Patrycja Mróz  3a

Paweł Ciepiela 3c

Alicja Kołodziejek 3d

Matylda Szostek 3c

 

Klasy 3 – wynik db

Franciszek Korneć 3d

Michał Mokrzycki 3a

Hanna Świerzbińska 3

Gustaw Piotrowski

 

Omnibus humanistyczny

Klasy 2 – wynik bdb

Agatka Nguyen 2b (2mw, 7mk)

Maria Klepacka  2a

Paweł Krasnodębski 2a

Adam Błachowski 2b

Hanna Adaszek 2c

Konrad Lao  2b

 

Klasy 2 – wynik db

Stanisław Budziński

Adam Kurzawa 2b

Krzysztof Stachowiak 2b

Maciej Sobieszek 2a

Ali Khalil 2a

Karol Zadrąg 2a

 

Klasy 3

Paweł Ciepiela 3c – 1mw, 2mk nagr.pieniężna

 

Klasy 3 – wynik bdb

Patrycja Mróz 3a

 

Klasy 3 – wynik db

Matylda Szostek 3c

Micha ł Mokrzycki 3a

Grzegorz Dądzik 3a

 

English Ace

Paweł Ciepiela 3c – bdb

Albus

Paweł Ciepiela 3c laureat

Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

Jakub Gotkowicz 2c nagroda główna

Lena Bogusz 2a nagroda

 

Franciszek Korneć 3d nagroda główna

 

Błażej Błaszczyński 1c  – wyróżnienie

Aleksandra Jamioła 1a

Filip Krysztofik 1a

Maciej Żaboklicki 1a

 

Hanna Adaszek 2c

Michał Balcerzak 2b

Stanisław Budziński 2c

Filip Ksel 2b

Konrad Lao 2b

Adam Lebioda2c

Filip Połcik 2a

Krzysztof Stachowiak 2b

Michał Starczynowski 2c

Stanisław Wojciechowski 2a

Karol Zadrąg 2a

Paweł Ciepiela 3c

Patrycja Mróz 3a

Marianna Murawska 3c

Gustaw Piotrowski 3d

Piotr Rodzoch 3d

Jan Stępkowski 3d

 

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Warszawskie Spotkania z ortografią

Michał Mokrzycki 3a – I miejsce

Franciszek Korneć –wyróżnienie IIId

Mała Olimpiada Matematyczna- etap dzielnicowy

Piotr Rodzoch II miejsce IIId

Gabriela Pabian II miejsce IIId

Alicja Kołodziejek wyróżnienie IIId

Franciszek Korneć wyróżnienie IIId

 

MOM- etap warszawski

I miejsce Franciszek Korneć IIId

I miejsce Piotr Rodzoch IIId

Konkurs  ortograficzny- etap dzielnicowy

I miejsce Matylda Szostek IIIc

II miejsce Gustaw Piotrowski IIId

Michał Mokrzycki  IIIa –wyróżnienie

Matylda Szostek IIIc-wyróżnienie

 

Konkurs ortograficzny- etap warszawski

Franciszek Korneć –wyróżnienie IIId

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria: Konkursy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content