W sobotę 12.03.2016r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 280 przy ulicy Gorlickiej odbyła się Olimpiada Przedszkolaków. W szranki stanęły przedszkola z Rakowca: 315 z ul. Grzeszczyka, 312 z ul. Okińskiego,            293 z ul. Baleya, 255 z ul. Korotyńskiego, 241 z ul. Trojdena.

Honorowymi gośćmi imprezy byli : pani Burmistrz Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy Katarzyna Łęgiewicz, Zastępca Burmistrza pan Grzegorz Wysocki, Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania pani Elżbieta Podkońska, Radny Dzielnicy pan Jacek Gomółka, panie dyrektorki i nauczycielki przedszkoli.

Olimpiada rozpoczęła się od wniesienia sztandaru olimpijskiego i zaprezentowania drużynowych okrzyków małych sportowców.

Przedszkolaki z zacięciem rozegrały konkurencje indywidualne i zespołowe. Najwięcej emocji wzbudził wyścig rodziców wraz z dziećmi. Należy też podkreślić, iż rodzice profesjonalnie przygotowali się do kibicowania swoim pociechom,

Wygrali wszyscy. Dzieci rywalizowały same ze sobą, pokonując swoje słabości. Doskonale sobie radziły. Wszyscy też otrzymali złote medale, puchary i dyplomy.

Dziękujemy organizatorom olimpiady: pani dyrektor S.P.280 Agnieszce Lis, nauczycielom WF pani Alicji Salomońskiej, panu Robertowi Bliszczykowi,  oraz reprezentacji  uczennic z klas V i VI.
Dianna Fełenczak

 

OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW W 280-ce

OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW W 280-ce

OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW W 280-ce

OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW W 280-ce

OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW W 280-ce

OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW W 280-ce

OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW W 280-ce

OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW W 280-ce

OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW W 280-ce

 

Kategoria: Aktualności

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content