W listopadzie w grupach świetlicowych odbywały się zajęcia kulinarne. Uczniowie zaprezentowali swój kunszt gastronomiczny w pełnej krasie. Na początku  pogłębiali wiedzę na temat zdrowego odżywiania oraz roli warzyw i owoców w codziennej diecie.  Następnym etapem było przygotowywanie koreczków  i szaszłyków owocowo- warzywnych bądź realizacja bardziej fantastycznych pomysłów.. Powstały: jeże, pieski, motyle, myszki. Na koniec, dzieci poczęstowały swoimi potrawami pracowników szkoły i same jadły je ze smakiem. Mniam:)
Kategoria: Z życia świetlicy