W listopadzie w grupach świetlicowych odbywały się zajęcia kulinarne. Uczniowie zaprezentowali swój kunszt gastronomiczny w pełnej krasie. Na początku  pogłębiali wiedzę na temat zdrowego odżywiania oraz roli warzyw i owoców w codziennej diecie.  Następnym etapem było przygotowywanie koreczków  i szaszłyków owocowo- warzywnych bądź realizacja bardziej fantastycznych pomysłów.. Powstały: jeże, pieski, motyle, myszki. Na koniec, dzieci poczęstowały swoimi potrawami pracowników szkoły i same jadły je ze smakiem. Mniam:)
 Odżywiamy się zdrowo Odżywiamy się zdrowo Odżywiamy się zdrowo Odżywiamy się zdrowo Odżywiamy się zdrowo Odżywiamy się zdrowo Odżywiamy się zdrowo Odżywiamy się zdrowo Odżywiamy się zdrowo Odżywiamy się zdrowo Odżywiamy się zdrowo Odżywiamy się zdrowo
Kategoria: Z życia świetlicy

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 280
ul. Gorlicka 3
02-130 Warszawa

SEKRETARIAT
Tel/Fax.:22 658 34 30
Email:

Szkoła podstawowa nr 280 w Warszawie
Skip to content