Futbol, futbol!

Duży sukces naszej drużyny!

9 i 10 czerwca na boiskach szkolnych rozegrano Ochocki Mundial 2018. W turnieju wzięły udział 32 drużyny z III klas Szkół Podstawowych z terenu Dzielnicy Ochota. Zespoły składały się z maksymalnie z 10 zawodników i 1 opiekuna. Przez dwa dni trwały rozgrywki zgodnie z terminarzem oficjalnego Mundialu. W niedzielę 10 czerwca po rozgrywkach w grupach przyszedł czas na rozgrywki finałowe.

Naszą szkołę reprezentowały klasy trzecie: 3a (Polska), 3b (Arabia Saudyjska), 3d (Panama i drużyna wyróżniona, jako zespół z największa liczbą dziewczynek w składzie!).

Po zaciętych i pełnych emocji zmaganiach grupowych udało się naszym reprezentantom zagrać o wyższą stawkę. 3a pod opieką wychowawczyni Emilii Drucis i trenera: Pana Adama Stefaniuka wywalczyła trzecie miejsce. Poza nagrodą dla klasy, przyznano również nagrodę indywidualną dla Króla Strzelców turnieju – został nim uczeń klasy 3a Mateusz Brański (26 bramek w ciągu 2 dni!), a także nagrodę dla najlepszego Klubu Kibica. Brawo Dzieciaki! Brawo Rodzice!

Poniżej link do artykułu: